Brett Omega Block Paving 50mm Grey
£0.47 inc VAT| Colour | Grey (Natural) |
|---|---|
| Material | Concrete |
| Type | Block Paving |
| Thickness (mm) | 50mm |
Rockriven Paving Slab Natural Grey
Price range: £2.80 through £10.95 inc VAT| Type | Paving Slab |
|---|---|
| Size | 300x300mm, 450x450mm, 600x300mm, 600x600mm |
| Size | 450x450mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Metsa Deck Board Ex38x125mm (33x119mm)
Price range: £11.87 through £15.82 inc VAT| Type | Softwood Deck Board |
|---|---|
| Thickness (mm) | 38mm (33mm) |
| Material | Softwood |
| Length | 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr |
| Size | 38x125mm (119x33mm) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brett Omega Block Paving 60mm Charcoal
£0.51 inc VAT| Colour | Charcoal |
|---|---|
| Material | Concrete |
| Type | Block Paving |
| Thickness (mm) | 60mm |
Treated Sawn Timber 22x200mm
Price range: £9.55 through £10.91 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Arris Rail Ex75x75mm
Price range: £4.15 through £5.21 inc VAT| Type | Arris Rail |
|---|---|
| Length | 2.4mtr, 3.0mtr |
| Size | 75x75mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Cotswold Chippings 10-20mm
Price range: £4.50 through £115.95 inc VAT| Colour | Buff |
|---|---|
| Material | Limestone |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
