Rockriven Paving Slab Buff
Price range: £2.80 through £10.95 inc VAT| Type | Paving Slab |
|---|---|
| Size | 300x300mm, 450x450mm, 600x300mm, 600x450mm, 600x600mm |
| Size | 450x450mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brett Omega Block Paving 60mm Buff
£0.51 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 60mm |
| Colour | Buff |
| Material | Concrete |
LRS Welsh Slate Blue
Price range: £5.10 through £135.95 inc VAT| Colour | Blue |
|---|---|
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Trent Pea Gravel 10mm – 20kg
Price range: £4.70 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
