LRS Trent Pea Gravel 10mm – 20kg
Price range: £4.70 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Scottish Pebbles 20-40mm
Price range: £7.20 through £200.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Granite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Pebbles and Cobbles |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Staffordshire Pink Chipping 20mm
Price range: £4.40 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Oyster Pebbles 40mm
Price range: £7.10 through £180.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Finish | Rounded |
| Colour | Brown Buff |
| Material | Flint |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Scottish Cobbles 50-75mm
Price range: £7.30 through £187.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Colour | Brown Buff |
| Material | Granite |
| Finish | Rounded |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
