Featheredge Board 150mm
Price range: £2.02 through £3.40 inc VAT| Type | Featheredge Board |
|---|---|
| Length | 1.8mtr, 2.1mtr, 2.4mtr, 3.0mtr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Featheredge Board 125mm
Price range: £1.70 through £2.82 inc VAT| Type | Featheredge Board |
|---|---|
| Length | 1.8mtr, 2.1mtr, 2.4mtr, 3.0mtr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brett Omega Block Paving 50mm Charcoal
£0.47 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Colour | Charcoal |
| Material | Concrete |
Metsa Deck Board Ex32x150mm (27x144mm)
Price range: £9.95 through £17.95 inc VAT| Material | Softwood |
|---|---|
| Length | 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.5mtr, 4.8mtr, 5.4mtr |
| Size | 32x150mm (27x144mm) |
| Type | Softwood Deck Board |
| Thickness (mm) | 32mm (27mm) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber 22x100mm
Price range: £3.35 through £5.36 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr |
| Size | 22x100mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber 22x150mm
Price range: £5.03 through £8.04 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr |
| Size | 22x150mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Incised Fence Post UC4 75x75mm
Price range: £5.20 through £8.32 inc VAT| Type | Fence Post |
|---|---|
| Size | 75x75mm |
| Options | 1.5mtr, 1.8mtr, 2.1mtr, 2.4mtr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Incised Fence Post UC4 100x100mm
Price range: £11.09 through £29.56 inc VAT| Type | Fence Post |
|---|---|
| Size | 100x100mm |
| Options | 1.8mtr, 2.1mtr, 2.4mtr, 3.0mtr, 4.8mtr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brett Omega Block Paving 50mm Brindle
£0.47 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Colour | Brindle |
| Material | Concrete |
Brett Omega Block Paving 50mm Buff
£0.47 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Colour | Buff |
| Material | Concrete |
