Flexible Plywood Cross Grain 1220x2440x5mm
£30.50 inc VAT| Type | Flexi Plywood |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5mm |
| Size | 1220x2440mm |
Showing 25–36 of 95 resultsSorted by popularity
| Type | Flexi Plywood |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5mm |
| Size | 1220x2440mm |
| Type | Acoustic Slat Wall Panels |
|---|---|
| Thickness (mm) | 22 |
| Colour | Oak |
| Length (mm) | 2400 |
| Width (mm) | 605 |
|
Uploaded
Failed
|
![]() |