LRS Flamingo Chippings 14-20mm
Price range: £8.95 through £249.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Living Stone Etna Porcelain Tile
£12.46 inc VAT| Type | Porcelain Tile |
|---|---|
| Thickness (mm) | 20mm |
| Colour | Cappuccino, Dark Grey, Light Grey |
| Colour | Cappuccino |
| Size | 800x400mm |
| Size | 800x400mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Polar White Chippings 20mm
Price range: £8.20 through £231.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Dolomite |
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Ronseal Fencelife Plus 5ltr
£10.95 inc VAT| Colour | Charcoal Grey, Cornflower, Country Oak, Dark Oak, Forest Green, Harvest Gold, Medium Oak, Red Cedar, Sage, Slate, Tudor Black Oak, Warm Stone, Willow |
|---|---|
| Type | Fence Stain |
| Colour | Charcoal Grey |
| Size | 5ltr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
