Grange Alderley Lattice Trellis
Price range: £22.95 through £97.50 inc VAT| Type | Trellis Panel |
|---|---|
| Size | 6ft x 1ft (1.8 x 0.3mtr), 6ft x 2ft (1.8 x 0.6mtr), 6ft x 3ft (1.8 x 0.9mtr), 6ft x 4ft (1.8 x 1.2mtr), 6ft x 6ft (1.8 x 1.8mtr) |
| Size | 1.8 x 0.3mtr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Oyster Pebbles 40mm
Price range: £7.10 through £180.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Finish | Rounded |
| Colour | Brown Buff |
| Material | Flint |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Devontex Paving Slab Natural
Price range: £6.20 through £11.50 inc VAT| Type | Paving Slab |
|---|---|
| Size | 450x450mm, 600x300mm, 600x600mm |
| Size | 450x450mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
JB Kind Ledge & Brace Door
Price range: £81.95 through £85.95 inc VAT| Type | Softwood Boarded Door |
|---|---|
| Size | 1981 x 610mm – 78 x 24in, 1981 x 686mm – 78 x 27in, 1981 x 762mm – 78 x 30in, 1981 x 838mm – 78 x 33in, 1981 x 914mm – 78 x 36in, 2032 x 813mm – 80 x 32in |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Grange Trellis Panel Square – Green
Price range: £11.95 through £41.50 inc VAT| Type | Trellis Panel |
|---|---|
| Size | 6 x 1ft (1.83 x 0.3mtr), 6 x 2ft (1.83 x 0.61mtr), 6 x 3ft (1.83 x 0.9mtr), 6 x 4ft (1.83 x 1.2mtr), 6 x 6ft (1.83 x 1.8mtr) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Metsa Walksure Deck Board Ex32x125mm x 3.6mtr
£37.95 inc VAT| Brand | Metsawood |
|---|---|
| Type | Anti Slip Deck Board |
| Thickness (mm) | 32mm (28mm) |
| Colour | Charcoal & Red |
| Length | 3.6mtr, 3.9mtr |
| Size | 32x125mm |
