Concrete Gravel Board Plain 1830x300mm (12in)
£24.50 inc VAT| Height | 300 |
|---|---|
| Type | Gravel Board |
| Colour | Grey |
| Material | Concrete |
| Length (mm) | 1830 |
LRS Scottish Pebbles 20-40mm
Price range: £7.20 through £200.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Granite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Pebbles and Cobbles |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Concrete Gravel Board Plain 1830x150mm (6in)
£14.50 inc VAT| Height | 150 |
|---|---|
| Type | Gravel Board |
| Colour | Grey |
| Material | Concrete |
| Length (mm) | 1830 |
Devontex Paving Slab Charcoal
Price range: £6.50 through £11.95 inc VAT| Type | Paving Slab |
|---|---|
| Size | 450x450mm, 600x300mm, 600x600mm |
| Size | 450x450mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Staffordshire Pink Chipping 20mm
Price range: £4.40 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
