LRS Welsh Slate Charcoal
Price range: £4.70 through £118.95 inc VAT| Colour | Dark Grey |
|---|---|
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Grange Featheredge Fence Panel
Price range: £33.95 through £45.95 inc VAT| Type | Fence Panel |
|---|---|
| Colour | Golden Brown |
| Width | 1.83mtr (6ft) |
| Height | 0.9mtr (3ft), 1.2mtr (4ft), 1.5mtr (5ft), 1.8mtr (6ft) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Concrete Fence Post Intermediate Slotted
Price range: £20.95 through £27.50 inc VAT| Brand | FP McCann |
|---|---|
| Type | Concrete Fence Post |
| Length | 1.5mtr (5ft), 1.8mtr (6ft), 2.1mtr (7ft), 2.4mtr (8ft), 2.7mtr (9ft) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Black Ice Chippings 20mm
Price range: £7.30 through £200.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Colour | Black / White |
| Material | Basalt/Marble |
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Green
Price range: £4.70 through £127.95 inc VAT| Material | Welsh Slate |
|---|---|
| Size | 20mm, 40mm |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Colour | Green |
| Finish | Angular |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cladco Reversible Deck Board Stone Grey 25x150mm x 4mtr
£25.99 inc VAT| Type | Composite Deck Board |
|---|---|
| Thickness (mm) | 25mm |
| Colour | Stone Grey |
| Size | 25x150mm |
