Brett Omega Block Paving 50mm Red
£0.47 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Colour | Red |
| Material | Concrete |
Rockriven Paving Slab Charcoal
Price range: £3.30 through £11.95 inc VAT| Type | Paving Slab |
|---|---|
| Size | 300x300mm, 450x450mm, 600x300mm, 600x450mm, 600x600mm |
| Size | 450x450mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Grange Superior Lap Fence Panel
Price range: £26.95 through £33.95 inc VAT| Type | Fence Panel |
|---|---|
| Colour | Golden Brown |
| Width | 1.83mtr (6ft) |
| Height | 0.6mtr (2ft), 0.9mtr (3ft), 1.2mtr (4ft), 1.5mtr (5ft), 1.83mtr (6ft) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Golden Flint Chippings 20mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Colour | Buff |
|---|---|
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Plum
Price range: £5.40 through £143.95 inc VAT| Material | Welsh Slate |
|---|---|
| Size | 20mm, 40mm |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Colour | Plum |
| Finish | Angular |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
