Brett Omega Block Paving 60mm Buff
£0.51 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 60mm |
| Colour | Buff |
| Material | Concrete |
Knauf Wallboard TE Plasterboard 2400x1200x9.5mm
£12.95 inc VAT| Size | 2400x1200mm |
|---|---|
| Type | Plasterboard |
| Thickness (mm) | 9.5mm |
LRS Welsh Slate Blue
Price range: £5.10 through £135.95 inc VAT| Colour | Blue |
|---|---|
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jabfloor 70 Polystyrene Sheet 2400x1200x25mm
£6.95 inc VAT| Type | Polystyrene Insulation |
|---|---|
| Thickness (mm) | 25mm |
| Size | 2400x1200mm |
LRS Trent Pea Gravel 10mm – 20kg
Price range: £4.70 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Knauf Fire Panel TE Plasterboard 2400x1200x12.5mm
£17.95 inc VAT| Type | Plasterboard |
|---|---|
| Thickness (mm) | 12.5mm |
| Size | 2400x1200mm |
Knauf Moisture Panel TE Plasterboard 2400x1200x12.5mm
£21.50 inc VAT| Thickness (mm) | 12.5mm |
|---|---|
| Type | Plasterboard |
| Size | 2400x1200mm |
Knauf Sound Panel TE Plasterboard 2400x1200x12.5mm
£17.50 inc VAT| Type | Plasterboard |
|---|---|
| Thickness (mm) | 12.5mm |
| Size | 2400x1200mm |
Brett Omega Block Paving 50mm Red
£0.47 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Colour | Red |
| Material | Concrete |
Knauf Wallboard SE Plasterboard 1800x900x9.5mm
£9.10 inc VAT| Type | Plasterboard |
|---|---|
| Thickness (mm) | 9.5mm |
| Size | 1800x900mm |
