LRS Golden Flint Chippings 20mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Material | Flint |
|---|---|
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Colour | Buff |
| Finish | Angular |
| Size | Builders Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Plum
Price range: £5.40 through £143.95 inc VAT| Material | Welsh Slate |
|---|---|
| Size | 20mm, 40mm |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Colour | Plum |
| Finish | Angular |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Scottish Pebbles 20-40mm
Price range: £7.20 through £200.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Granite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Pebbles and Cobbles |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Recticel Eurothane PIR Insulation Board 2400x1200mm
Price range: £20.95 through £65.50 inc VAT| Type | PIR Insulation Board |
|---|---|
| Thickness | 100mm, 120mm, 150mm, 25mm, 40mm, 50mm, 60mm, 70mm, 75mm, 80mm, 90mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
