Concrete Block 7.3N 100mm
£1.40 inc VAT| Type | Concrete Block |
|---|---|
| Height | 215mm |
| Thickness (mm) | 100mm |
| Size | 440x215x100mm |
Brett Omega Block Paving 50mm Charcoal
£0.47 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Colour | Charcoal |
| Material | Concrete |
Fine Silver Building Sand
Price range: £3.40 through £59.95 inc VAT| Type | Fine Sand |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Concrete Block 7.3N 140mm
£1.95 inc VAT| Height | 215mm |
|---|---|
| Type | Concrete Block |
| Thickness (mm) | 140mm |
| Size | 440x215x140mm |
All In Aggregate (Ballast)
Price range: £3.40 through £59.95 inc VAT| Type | Aggregate 20mm to Dust |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Knauf Wallboard SE Plasterboard 2400x1200x12.5mm
£12.95 inc VAT| Type | Plasterboard |
|---|---|
| Thickness (mm) | 12.5mm |
| Size | 2400x1200mm |
Sharp Building Sand BS882 0/4mm
Price range: £3.40 through £59.95 inc VAT| Type | Sharp Sand |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brett Omega Block Paving 50mm Brindle
£0.47 inc VAT| Thickness (mm) | 50mm |
|---|---|
| Colour | Brindle |
| Material | Concrete |
| Type | Block Paving |
Brett Omega Block Paving 50mm Buff
£0.47 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Colour | Buff |
| Material | Concrete |
Brett Omega Block Paving 50mm Grey
£0.47 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Colour | Grey (Natural) |
| Material | Concrete |
