Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.5x60mm (200)
£9.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.5x60mm |
| Length (mm) | 60 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.0x20mm (200)
£3.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x20mm |
| Length (mm) | 20 |
Galvanised Clout Nails Extra Large Head 13×3.00mm x 1kg
£6.50 inc VAT| Type | Clout Nails |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Options | 1kg Bag |
Hex Head Bolt DIN 931 A2-304 St/Steel M10x150mm
£1.60 inc VAT| Type | Hex Head Bolt |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
Galvanised Clout Nails Extra Large Head 30×3.00mm x 2.5kg
£12.95 inc VAT| Type | Clout Nails |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Size | 30mm |
| Options | 2.5kg Bag |
Galvanised Round Wire Nails 100×4.50mm x 2.5kg
£13.50 inc VAT| Brand | Forgefix |
|---|---|
| Type | Round Wire Nails |
| Material | Steel |
| Finish | Galvanised |
| Options | 2.5kg Bag |
Galvanised Round Wire Nails 100×4.50mm x 1kg
£5.50 inc VAT| Type | Round Wire Nails |
|---|---|
| Material | Steel |
| Finish | Galvanised |
| Options | 1kg Bag |
