Concrete Gravel Board Rockface 1830x300mm (12in)
£24.50 inc VAT| Height | 300 |
|---|---|
| Colour | Grey |
| Material | Concrete |
| Length (mm) | 1830 |
Brett Omega Block Paving 60mm Grey
£0.51 inc VAT| Colour | Grey (Natural) |
|---|---|
| Material | Concrete |
| Type | Block Paving |
| Thickness (mm) | 60mm |
Azpects EASY Joint 12.5kg
Price range: £32.95 through £34.95 inc VAT| Colour | Basalt, Buff, Jet Black, Mushroom, Stone Grey |
|---|---|
| Type | Paving Jointing Compound |
| Size | 12.5kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Grange Elite Meloir Fence Panel
Price range: £58.95 through £79.95 inc VAT| Type | Decorative Fence Panel |
|---|---|
| Colour | Green |
| Width | 1.8mtr (6ft) |
| Height | 0.9mtr (3ft), 1.05mtr (3ft 6in), 1.5mtr (5ft), 1.8mtr (6ft) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Scottish Cobbles 50-75mm
Price range: £7.30 through £187.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Colour | Brown Buff |
| Material | Granite |
| Finish | Rounded |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
