Brett Omega Block Paving 60mm Red
£0.51 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 60mm |
| Colour | Red |
| Material | Concrete |
Devonscape Paving Slab
Price range: £4.20 through £7.95 inc VAT| Colour | Buff, Charcoal, Natural Grey |
|---|---|
| Material | Concrete |
| Size | 450x450mm, 600x600mm |
| Type | Paving Slab |
| Thickness (mm) | 35 |
| Length (mm) | 450 |
| Width (mm) | 450 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cladco Reversible Deck Board Charcoal 25x150mm x 4mtr
£25.99 inc VAT| Type | Composite Deck Board |
|---|---|
| Thickness (mm) | 25mm |
| Colour | Charcoal |
| Size | 25x150mm |
Trex Enhance Naturals Deck Board Calm Water 25x140mm
Price range: £39.00 through £53.00 inc VAT| Brand | Trex |
|---|---|
| Type | Composite Deck Board |
| Length | 3.66mtr, 4.88mtr |
| Options | Grooved Edge, Square Edge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Devontex Paving Slab Buff
Price range: £6.20 through £11.50 inc VAT| Type | Paving Slab |
|---|---|
| Size | 450x450mm, 600x300mm, 600x600mm |
| Size | 450x450mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Grange Trellis Panel Square – Golden Brown
Price range: £12.95 through £43.50 inc VAT| Type | Trellis Panel |
|---|---|
| Size | 6 x 1ft (1.83 x 0.3mtr), 6 x 2ft (1.83 x 0.6mtr), 6 x 3ft (1.83 x 0.9mtr), 6 x 4ft (1.83 x 1.2mtr), 6 x 5ft (1.83 x 1.5mtr), 6 x 6ft (1.83 x 1.8mtr) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Black Basalt Chippings 10mm
Price range: £5.70 through £143.95 inc VAT| Colour | Dark Grey |
|---|---|
| Material | Basalt |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
