Calibrated Sandstone Paving Raj Blend 22mm – 15.25m2
£365.24 inc VAT| Type | Natural Stone Paving |
|---|---|
| Colour | Green Brown |
| Options | 600 x 600mm, 900 x 600mm, Project Pack (15.25m2) |
LRS White Pebbles 20-40mm
Price range: £9.40 through £269.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Dolomitic Marble |
| Finish | Rounded |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Living Stone Brook Porcelain Tile Bone 900x600x20mm
£22.11 inc VAT| Colour | Bone, Grey |
|---|---|
| Colour | Bone |
| Size | 600x900mm |
| Size | 900x600mm |
| Type | Porcelain Tile |
| Thickness (mm) | 20mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
