Fine Red Building Sand
Price range: £4.80 through £118.95 inc VAT| Type | Fine Sand |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue Hawk Sand & Cement Mortar
Price range: £5.50 through £8.30 inc VAT| Type | Mortar |
|---|---|
| Size | 10kg Bag, 20kg Bag, 5kg Bag |
| Size | 5kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Chesterfelt Chestershed Plus Green Mineral Roofing Felt 10mtr
£29.95 inc VAT| Type | Roofing Felt |
|---|---|
| Colour | Green |
| Finish | Mineral |
| Size | 10 x 1mtr, 5 x 1mtr |
| Size | 10 x 1mtr |
Warmline EPS Laminate 9.5mm Plasterboard 2400x1200x22mm
£25.50 inc VAT| Type | Thermal Laminate Plasterboard |
|---|---|
| Thickness (mm) | 22mm |
| Size | 2400x1200mm |
Knauf Aquapanel Cement Board Indoor 1200x900x12.5mm
£32.50 inc VAT| Brand | Knauf Drywall |
|---|---|
| Type | Cement Boards |
| Thickness (mm) | 12.5mm |
| Size | 1200x900mm |
