Rockwool Sound Insulation Slab 1200x400x100mm – 2.88m2
£80.95 inc VAT| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Type | Sound Insulation Slab |
| Thickness (mm) | 100 |
| Length (mm) | 1200 |
| Width (mm) | 400 |
Vistalux Lightweight Roof Sheet 3in Profile
Price range: £12.50 through £19.50 inc VAT| Length | 1830mm/6ft, 2135mm/7ft, 2440mm/8ft, 2745mm/9ft, 3050mm/10ft |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Oyster Pebbles 40mm
Price range: £7.10 through £180.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Finish | Rounded |
| Colour | Brown Buff |
| Material | Flint |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Prestressed Concrete Lintel R15 100 x 140mm
Price range: £11.95 through £59.50 inc VAT| Type | Concrete Lintel |
|---|---|
| Size | 1050mm, 1200mm, 1350mm, 1500mm, 1800mm, 2100mm, 2400mm, 2700mm, 3000mm, 600mm, 750mm, 900mm |
| Size | 100x140mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Warmline EPS Laminate 9.5mm Plasterboard 2400x1200x30mm
£28.95 inc VAT| Type | Thermal Laminate Plasterboard |
|---|---|
| Thickness (mm) | 30mm |
| Size | 2400x1200mm |
