LRS Staffordshire Pink Chipping 20mm
Price range: £4.40 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vistalux Heavy Duty Roof Sheet 3in Profile
Price range: £15.50 through £30.50 inc VAT| Length | 1830mm/6ft, 2135mm/7ft, 2440mm/8ft, 2745mm/9ft, 3050mm/10ft, 3658mm/12ft |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Knauf Vapour Panel TE Plasterboard 2400x1200x12.5mm
£19.50 inc VAT| Size | 2400x1200mm |
|---|---|
| Type | Plasterboard |
| Thickness (mm) | 12.5mm |
LRS Welsh Slate Charcoal
Price range: £4.70 through £118.95 inc VAT| Colour | Dark Grey |
|---|---|
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Timloc Retro Fit Weep Vent
£0.90 inc VAT| Brand | Timloc |
|---|---|
| Colour | Buff, Natural, Terracotta |
| Type | Weep Vent |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Knauf Soundshield Plus TE Plasterboard 2400x1200x15mm
£25.95 inc VAT| Thickness (mm) | 15mm |
|---|---|
| Size | 2400x1200mm |
| Type | Plasterboard |
