Jabfloor 70 Polystyrene Sheet 2400x1200x50mm
£12.95 inc VAT| Type | Polystyrene Insulation |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50mm |
| Size | 2400x1200mm |
ACO HexDrain Channel with Plastic Grate Class A 15
£9.95 inc VAT| Type | Drainage Channel |
|---|---|
| Colour | Black |
| Material | Plastic/Plastic |
| Length (mm) | 1000 |
| Load Class | A15 |
LRS Welsh Slate Green
Price range: £4.70 through £127.95 inc VAT| Material | Welsh Slate |
|---|---|
| Size | 20mm, 40mm |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Colour | Green |
| Finish | Angular |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Copper Disc Rivets
Price range: £0.12 through £71.50 inc VAT| Type | Disc Rivet |
|---|---|
| Options | Bag of 250, Each, Tub of 1000 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brett Omega Block Paving 60mm Red
£0.51 inc VAT| Type | Block Paving |
|---|---|
| Thickness (mm) | 60mm |
| Colour | Red |
| Material | Concrete |
Fine Yellow Building Sand
Price range: £6.30 through £118.95 inc VAT| Type | Fine Sand |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
