Granite Chippings 20mm
Price range: £3.40 through £70.95 inc VAT| Type | Chippings 20mm |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Knauf Wallboard TE Plasterboard 2400x1200x12.5mm
£12.95 inc VAT| Thickness (mm) | 12.5mm |
|---|---|
| Size | 2400x1200mm |
| Type | Plasterboard |
Brett Omega Block Paving 60mm Charcoal
£0.51 inc VAT| Colour | Charcoal |
|---|---|
| Material | Concrete |
| Type | Block Paving |
| Thickness (mm) | 60mm |
Knauf Wallboard SE Plasterboard 2400x1200x9.5mm
£12.95 inc VAT| Size | 2400x1200mm |
|---|---|
| Type | Plasterboard |
| Thickness (mm) | 9.5mm |
LRS Cotswold Chippings 10-20mm
Price range: £4.50 through £115.95 inc VAT| Colour | Buff |
|---|---|
| Material | Limestone |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
6mm to Dust Aggregate
Price range: £3.40 through £59.95 inc VAT| Type | Aggregate 6mm to Dust |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Knauf Wallboard SE Plasterboard 1800x900x12.5mm
£9.10 inc VAT| Type | Plasterboard |
|---|---|
| Thickness (mm) | 12.5mm |
| Size | 1800x900mm |
