Treated Sawn Timber C24 47x100mm (45x95mm)
Price range: £6.52 through £17.99 inc VAT| Length | 2.4mtr, 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr |
|---|---|
| Size | 47x100mm (45x95mm) |
| Type | Treated Sawn Timber |
| Thickness (mm) | 47mm (45mm) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber Regularised 47x75mm (45x70mm)
Price range: £4.88 through £9.78 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 2.4mtr, 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr |
| Size | 47x75mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber C24 47x150mm (45x145mm)
Price range: £9.76 through £32.80 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 2.4mtr, 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr, 6.6mtr |
| Size | 47x150mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber 47x50mm (45x45mm)
Price range: £3.24 through £6.52 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 2.4mtr, 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr |
| Size | 47x50mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber C24 47x125mm (45x120mm)
Price range: £8.14 through £18.35 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 2.4mtr, 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr |
| Size | 47x125mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber C24 47x200mm (45x195mm)
Price range: £16.31 through £43.67 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr, 6.6mtr |
| Size | 47x200mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber Regularised 38x50mm
£5.28 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 4.8mtr, 5.1mtr |
| Size | 38x50mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber C24 47x175mm (45x170mm)
Price range: £14.27 through £25.68 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr |
| Size | 47x175mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber C24 47x225mm (45x220mm)
Price range: £18.34 through £49.12 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr, 6.6mtr |
| Size | 47x225mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber C24 47x250mm (45x245mm)
Price range: £24.46 through £59.58 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr, 6.6mtr, 7.2mtr |
| Size | 47x250mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber Regularised C24 75x100mm
Price range: £18.20 through £20.81 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 4.2mtr, 4.8mtr |
| Size | 75x100mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber Regularised C24 75x150mm
Price range: £27.31 through £31.21 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 4.2mtr, 4.8mtr |
| Size | 75x150mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
