Treated Sawn Timber C24 47x225mm (45x220mm)
Price range: £18.34 through £49.12 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr, 6.6mtr |
| Size | 47x225mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber C24 47x250mm (45x245mm)
Price range: £24.46 through £59.58 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr, 6.6mtr, 7.2mtr |
| Size | 47x250mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber Regularised C24 75x100mm
Price range: £18.20 through £20.81 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 4.2mtr, 4.8mtr |
| Size | 75x100mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber Regularised C24 75x150mm
Price range: £27.31 through £31.21 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 4.2mtr, 4.8mtr |
| Size | 75x150mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Sawn Timber Regularised C24 75x225mm
Price range: £46.84 through £64.58 inc VAT| Type | Treated Sawn Timber |
|---|---|
| Length | 4.8mtr, 5.4mtr, 6.0mtr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
