Metsa Deck Board Ex32x150mm (27x144mm)
Price range: £9.95 through £17.95 inc VAT| Type | Softwood Deck Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | 3.0mtr, 3.6mtr, 4.2mtr, 4.5mtr, 4.8mtr, 5.4mtr |
| Size | 32x150mm (27x144mm) |
| Thickness (mm) | 32mm (27mm) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Metsa Deck Board Ex38x125mm (33x119mm)
Price range: £11.87 through £15.82 inc VAT| Type | Softwood Deck Board |
|---|---|
| Length | 3.6mtr, 4.2mtr, 4.8mtr |
| Thickness (mm) | 38mm (33mm) |
| Material | Softwood |
| Size | 38x125mm (119x33mm) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Metsa Walksure Deck Board Ex32x125mm x 3.6mtr
£37.95 inc VAT| Brand | Metsawood |
|---|---|
| Type | Anti Slip Deck Board |
| Thickness (mm) | 32mm (28mm) |
| Colour | Charcoal & Red |
| Length | 3.6mtr, 3.9mtr |
| Size | 32x125mm |
