Timco Collated Drywall Screws Coarse Black 3.5x45mm (1000)
£22.95 inc VAT| Brand | Timco |
|---|---|
| Type | Drywall Screws |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x80mm (200)
£14.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x80mm |
| Length (mm) | 80 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.0x35mm (200)
£4.80 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x35mm |
| Length (mm) | 35 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.0x30mm (200)
£4.20 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x30mm |
| Length (mm) | 30 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 3.5x50mm (200)
£5.70 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 3.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 3.5x50mm |
| Length (mm) | 50 |
