Timco Velocity Premium Screws Pozi 3.5x25mm (200)
£3.30 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 3.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 3.5x25mm |
| Size | 3.5x25mm |
| Length (mm) | 25 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 3.5x20mm (200)
£2.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 3.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 3.5x20mm |
| Size | 3.5x20mm |
| Length (mm) | 20 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 3.5x16mm (200)
£2.80 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 3.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 3.5x16mm |
| Size | 3.5x16mm |
| Length (mm) | 16 |
Galvanised Clout Nails Extra Large Head 40×3.00mm x 1kg
£6.70 inc VAT| Type | Clout Nails |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Options | 1kg Bag |
Bright Round Wire Nails 75×3.75mm x 1kg
£4.50 inc VAT| Brand | Forgefix |
|---|---|
| Type | Round Wire Nails |
| Material | Steel |
| Finish | Bright |
| Options | 1kg Bag |
