Timco Solo Woodscrew PZ2 CSK – ZYP 3.5x30mm (Pack of 35)
£1.95 inc VAT| Type | Multi-purpose Woodscrews |
|---|---|
| Size | 3.5x30mm |
Bright Annular Ring Shank Nails 20×2.00mm 500g
£2.95 inc VAT| Brand | Timco |
|---|---|
| Type | Annular Ring Shank |
| Options | 500g Bag |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 6.0x150mm (100)
£23.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 6 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 6.0x150mm |
| Length (mm) | 150 |
Galvanised Clout Nails Extra Large Head 20×3.00mm x 500g
£3.50 inc VAT| Type | Clout Nails |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Options | 500g Bag |
Galvanised Clout Nails Extra Large Head 30×3.00mm x 1kg
£6.50 inc VAT| Type | Clout Nails |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Size | 30mm |
| Options | 1kg Bag |
