Bright Round Wire Nails 100×4.50mm
Price range: £2.70 through £59.50 inc VAT| Type | Round Wire Nails |
|---|---|
| Material | Steel |
| Finish | Bright |
| Options | 1kg Bag, 2.5kg Bag, 25kg Box, 500g Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galvanised Clout Nails Extra Large Head 13×3.00mm x 2.5kg
£13.50 inc VAT| Type | Clout Nails |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Options | 2.5kg Bag |
Galvanised Round Wire Nails 50×2.65mm x 1kg
£5.50 inc VAT| Type | Round Wire Nails |
|---|---|
| Material | Steel |
| Finish | Galvanised |
| Options | 1kg Bag |
Timco Coach Screw DIN 571 – BZP 12.0 x 100mm (Each)
£0.48 inc VAT| Brand | Timco |
|---|---|
| Type | Coach Screws |
| Finish | Zinc Plated |
