Timco Carriage Bolt & Hex Nut – BZP M10 x 240mm
Price range: £0.76 through £8.20 inc VAT| Type | Carriage Bolts & Nuts |
|---|---|
| Options | Box of 10, Singles |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
FIXT Performance Woodscrews ZYP 6.0x120mm (100)
£12.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 6 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 6.0x120mm |
| Length (mm) | 120 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 5.0x30mm (200)
£5.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x30mm |
| Length (mm) | 30 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 4.0x70mm (200)
£7.20 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x70mm |
| Length (mm) | 70 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x80mm Tub (350)
£24.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x80mm |
| Length (mm) | 50 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x40mm Tub (800)
£24.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x40mm |
| Length (mm) | 40 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.0x50mm Tub (800)
£24.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x50mm |
| Length (mm) | 50 |
Timco Classic Screw PZ2 CSK – A2 S/S 4.0x25mm (Pack of 25)
£3.30 inc VAT| Type | Stainless Steel Woodscrews |
|---|
