FIXT Drywall Screws Coarse Black 3.5x38mm Tub (1000)
£16.50 inc VAT| Type | Drywall Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 3.5 |
| Colour | Black |
| Length (mm) | 38 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 5.0x90mm (100)
£6.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x90mm |
| Length (mm) | 90 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 5.0x70mm (100)
£6.30 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x70mm |
| Length (mm) | 70 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 5.0x45mm (200)
£7.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x45mm |
| Length (mm) | 45 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 5.0x40mm (200)
£6.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x40mm |
| Length (mm) | 40 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 5.0x100mm (100)
£7.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x100mm |
| Length (mm) | 100 |
