Calibrated Sandstone Paving Grey 22mm – 15.25m2
£380.49 inc VAT| Type | Natural Stone Paving |
|---|---|
| Colour | Grey |
| Options | 600 x 600mm, 900 x 600mm, Project Pack (15.25m2) |
Concrete Fence Post Corner Slotted
Price range: £42.95 through £46.50 inc VAT| Type | Concrete Fence Post |
|---|---|
| Length | 2.1mtr (7ft), 2.4mtr (8ft) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Play Pit Sand – 20kg
£5.30 inc VAT| Type | Play Pit Sand |
|---|---|
| Colour | Golden |
| Material | Silica Sand |
| Finish | Granular |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag |
Cladco Reversible B/Nose Deck Board Charcoal 25x150mm x 4mtr
£43.99 inc VAT| Type | Composite Deck Board |
|---|---|
| Thickness (mm) | 25mm |
| Colour | Charcoal |
| Size | 25x150mm |
