Cladco Reversible B/Nose Deck Board Stone Grey 25x150mm x 4mtr
£43.99 inc VAT| Type | Composite Deck Board |
|---|---|
| Thickness (mm) | 25mm |
| Colour | Stone Grey |
| Size | 25x150mm |
LRS White Cobbles 40-90mm
Price range: £10.95 through £304.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Dolomitic Marble |
| Finish | Rounded |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brett Omega Block Paving 60mm Brindle
£0.51 inc VAT| Thickness (mm) | 60mm |
|---|---|
| Colour | Brindle |
| Type | Block Paving |
| Material | Concrete |
Forte Lido Plus Artificial Grass 30mm 4 x 1mtr
£49.60 inc VAT| Type | Artificial Grass |
|---|---|
| Thickness (mm) | 30mm |
