Cladco Corner Trim Charcoal 60x50mm x 2.2mtr
£12.99 inc VAT| Type | Composite Corner Trim |
|---|---|
| Colour | Charcoal |
| Size | 60x50mm |
LRS Golden Flint Chippings 10mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Buff |
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Polar Ice Chippings 20mm
Price range: £8.40 through £233.95 inc VAT| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Red Granite Chipping 20mm
Price range: £6.30 through £167.95 inc VAT| Colour | Red |
|---|---|
| Material | Granite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cementone SBR Waterproofing & Strengthening Admixture 5ltr
Adhesives and Jointing Compounds Building Chemicals Builders Admixtures Builders PVA Sealants and Adhesives
£25.95 inc VAT
| Type | Building Chemicals |
|---|---|
| Size | 5ltr |
