LRS Cotswold Chippings 10-20mm
Price range: £4.50 through £115.95 inc VAT| Colour | Buff |
|---|---|
| Material | Limestone |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Blue
Price range: £5.10 through £135.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Colour | Blue |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Trent Pea Gravel 10mm – 20kg
Price range: £4.70 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Golden Flint Chippings 20mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Colour | Buff |
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Plum
Price range: £5.40 through £143.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Plum |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Scottish Pebbles 20-40mm
Price range: £7.20 through £200.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Granite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Pebbles and Cobbles |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Staffordshire Pink Chipping 20mm
Price range: £4.40 through £109.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Brown Buff |
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Charcoal
Price range: £4.70 through £118.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Dark Grey |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Black Ice Chippings 20mm
Price range: £7.30 through £200.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Colour | Black / White |
| Material | Basalt/Marble |
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Green
Price range: £4.70 through £127.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Colour | Green |
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Black Basalt Chippings 10mm
Price range: £5.70 through £143.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Colour | Dark Grey |
| Material | Basalt |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Flamingo Chippings 14-20mm
Price range: £8.95 through £249.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
