LRS Polar White Chippings 20mm
Price range: £8.20 through £231.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Dolomite |
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Oyster Pebbles 40mm
Price range: £7.10 through £180.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Flint |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Pebbles and Cobbles |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Scottish Cobbles 50-75mm
Price range: £7.30 through £187.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Colour | Brown Buff |
| Material | Granite |
| Finish | Rounded |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Rock Salt
Price range: £9.40 through £134.95 inc VAT| Type | Rock Salt |
|---|---|
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Dashing Black & White 10/90 – 20kg
£8.95 inc VAT| Type | Spar Dashing |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Black / White |
| Material | Basalt & Dolomite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag |
LRS Golden Flint Chippings 10mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Buff |
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Polar Ice Chippings 20mm
Price range: £8.40 through £233.95 inc VAT| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Red Granite Chipping 20mm
Price range: £6.30 through £167.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Material | Granite |
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Colour | Red |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS White Pebbles 20-40mm
Price range: £9.40 through £269.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Dolomitic Marble |
| Finish | Rounded |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS White Cobbles 40-90mm
Price range: £10.95 through £304.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Dolomitic Marble |
| Finish | Rounded |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
