LRS Staffordshire Pink Chipping 20mm
Price range: £4.40 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Charcoal
Price range: £4.70 through £118.95 inc VAT| Colour | Dark Grey |
|---|---|
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Green
Price range: £4.70 through £127.95 inc VAT| Material | Welsh Slate |
|---|---|
| Size | 20mm, 40mm |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Colour | Green |
| Finish | Angular |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Fine Yellow Building Sand
Price range: £6.30 through £118.95 inc VAT| Type | Fine Sand |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Black Basalt Chippings 10mm
Price range: £5.70 through £143.95 inc VAT| Colour | Dark Grey |
|---|---|
| Material | Basalt |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Fine Red Building Sand
Price range: £4.80 through £118.95 inc VAT| Type | Fine Sand |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Oyster Pebbles 40mm
Price range: £7.10 through £180.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Finish | Rounded |
| Colour | Brown Buff |
| Material | Flint |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Rock Salt
Price range: £9.40 through £134.95 inc VAT| Type | Rock Salt |
|---|---|
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Dashing Black & White 10/90 – 20kg
£8.95 inc VAT| Colour | Black / White |
|---|---|
| Material | Basalt & Dolomite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag |
| Type | Spar Dashing |
| Finish | Angular |
LRS Golden Flint Chippings 10mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Buff |
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
