Fine Silver Building Sand
Price range: £3.40 through £59.95 inc VAT| Type | Fine Sand |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
All In Aggregate (Ballast)
Price range: £3.40 through £59.95 inc VAT| Type | Aggregate 20mm to Dust |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sharp Building Sand BS882 0/4mm
Price range: £3.40 through £59.95 inc VAT| Type | Sharp Sand |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Granite Chippings 20mm
Price range: £3.40 through £70.95 inc VAT| Type | Chippings 20mm |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Cotswold Chippings 10-20mm
Price range: £4.50 through £115.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Colour | Buff |
| Finish | Angular |
| Material | Limestone |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
6mm to Dust Aggregate
Price range: £3.40 through £59.95 inc VAT| Type | Aggregate 6mm to Dust |
|---|---|
| Options | Builders Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Blue
Price range: £5.10 through £135.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Blue |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Trent Pea Gravel 10mm – 20kg
Price range: £4.70 through £109.95 inc VAT| Colour | Brown Buff |
|---|---|
| Material | Quartzite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Rounded |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Golden Flint Chippings 20mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Colour | Buff |
|---|---|
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Plum
Price range: £5.40 through £143.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Plum |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Scottish Pebbles 20-40mm
Price range: £7.20 through £200.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Finish | Rounded |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Colour | Brown Buff |
| Material | Granite |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
