LRS Golden Flint Chippings 20mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Colour | Buff |
|---|---|
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Oyster Pebbles 40mm
Price range: £7.10 through £180.95 inc VAT| Type | Pebbles and Cobbles |
|---|---|
| Finish | Rounded |
| Colour | Brown Buff |
| Material | Flint |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Golden Flint Chippings 10mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Colour | Buff |
|---|---|
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
