Squarestyle Downpipe Bracket
£2.50 inc VAT| Colour | Black, Brown (Special Order), White |
|---|---|
| Type | Downpipe Bracket |
| Colour | Black |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brett Omega Block Paving 60mm Grey
£0.51 inc VAT| Colour | Grey (Natural) |
|---|---|
| Material | Concrete |
| Type | Block Paving |
| Thickness (mm) | 60mm |
Jabfloor 70 Polystyrene Sheet 2400x1200x75mm
£19.50 inc VAT| Type | Polystyrene Insulation |
|---|---|
| Thickness (mm) | 75mm |
| Size | 2400x1200mm |
Expamet Standard Angle Bead Stainless Steel 3.0mtr
£6.20 inc VAT| Type | Plaster Beads |
|---|---|
| Finish | Stainless Steel |
Timloc Weep Vent
£0.30 inc VAT| Colour | Blue/Black, Brown, Buff, Clear, Grey, Terracotta, White |
|---|---|
| Type | Weep Vent |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
