Prestressed Concrete Lintel P100 100 x65mm
Price range: £5.30 through £25.95 inc VAT| Type | Concrete Lintel |
|---|---|
| Size | 1050mm, 1200mm, 1350mm, 1500mm, 1800mm, 2100mm, 2400mm, 2700mm, 3000mm, 600mm, 750mm, 900mm |
| Size | 100x65mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ACO HexDrain Channel with Galvanised Grate Class A 15
£13.95 inc VAT| Type | Drainage Channel |
|---|---|
| Colour | Black |
| Material | Plastic/Galvanised |
| Length (mm) | 1000 |
LRS Black Basalt Chippings 10mm
Price range: £5.70 through £143.95 inc VAT| Colour | Dark Grey |
|---|---|
| Material | Basalt |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
