Fast Clean Chipboard TG4 P5 2400x600x22mm
£18.95 inc VAT| Type | Chipboard Flooring |
|---|---|
| Thickness (mm) | 22 |
| Length (mm) | 2400 |
| Width (mm) | 600 |
Kronobuild P5 TG4 Chipboard Flooring
Price range: £12.50 through £14.50 inc VAT| Material | Chipboard |
|---|---|
| Thickness | 18mm, 22mm |
| Size | 2400x600mm |
| Type | Chipboard Flooring |
| Length (mm) | 2400 |
| Width (mm) | 600 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
CaberFloor P5 TG4 Chipboard Flooring 2400x600x22mm
£14.50 inc VAT| Type | Chipboard Flooring |
|---|---|
| Thickness (mm) | 22 |
| Length (mm) | 2400 |
| Width (mm) | 600 |
| Material | Chipboard |
| Thickness | 18mm |
| Size | 2400x600mm |
CaberFloor P5 TG4 Chipboard Flooring 2400x600x18mm
£12.50 inc VAT| Type | Chipboard Flooring |
|---|---|
| Thickness (mm) | 18 |
| Length (mm) | 2400 |
| Width (mm) | 600 |
| Material | Chipboard |
| Thickness | 18mm |
| Size | 2400x600mm |
