Buy all your flooring needs at Totem Timber. We sell softwood flooring, Chipboard flooring, laminate flooring and all the accessories you need to complete you job at the best prices for trade & DIY
T&G Flooring 5th Redwood 25x150mm (21x144mm) per metre
£3.24 inc VAT| Type | Floor Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Size | 25x150mm |
T&G Flooring Whitewood 22x125mm (17x119mm) per metre
£2.24 inc VAT| Type | Floor Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | Per Metre |
| Size | 22x125mm |
T&G Flooring 5th Redwood 25x125mm (21x119mm) per metre
£2.94 inc VAT| Type | Floor Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Size | 25x125mm |
T&G Flooring 5th Redwood 25x175mm (21x168mm) per metre
£4.25 inc VAT| Type | Floor Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | Per Metre |
| Size | 25x175mm |
Fast Clean Chipboard TG4 P5 2400x600x22mm
£18.95 inc VAT| Type | Chipboard Flooring |
|---|---|
| Thickness (mm) | 22 |
| Length (mm) | 2400 |
| Width (mm) | 600 |
Kronobuild P5 TG4 Chipboard Flooring
Price range: £12.50 through £14.50 inc VAT| Type | Chipboard Flooring |
|---|---|
| Length (mm) | 2400 |
| Width (mm) | 600 |
| Material | Chipboard |
| Thickness | 18mm, 22mm |
| Size | 2400x600mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
CaberFloor P5 TG4 Chipboard Flooring 2400x600x22mm
£14.50 inc VAT| Type | Chipboard Flooring |
|---|---|
| Thickness (mm) | 22 |
| Length (mm) | 2400 |
| Width (mm) | 600 |
| Material | Chipboard |
| Thickness | 18mm |
| Size | 2400x600mm |
