Bright Round Wire Nails 40×2.65mm x 1kg
£4.50 inc VAT| Type | Round Wire Nails |
|---|---|
| Material | Steel |
| Finish | Bright |
| Options | 1kg Bag |
Galvanised Round Wire Nails 150×6.00mm x 2.5kg
£12.95 inc VAT| Type | Round Wire Nails |
|---|---|
| Material | Steel |
| Finish | Galvanised |
| Options | 2.5kg Bag |
Bright Round Wire Nails 50×2.65mm x 1kg
£4.50 inc VAT| Brand | Forgefix |
|---|---|
| Type | Round Wire Nails |
| Material | Steel |
| Finish | Bright |
| Options | 1kg Bag |
Timco Carriage Bolt & Hex Nut – BZP M10 x 150mm
Price range: £2.10 through £11.95 inc VAT| Type | Carriage Bolts & Nuts |
|---|---|
| Options | Bag of 14, Box of 25, Pack of 2, Singles |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Reisser Cutter C/S Woodscrew 6.0x120mm (100)
£25.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 6 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 6.0x120mm |
| Options | 6.0x120mm |
| Length (mm) | 120 |
| Box Quantity | 100 |
