Reisser Cutter C/S Woodscrew 4.5x80mm (200)
£16.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.5x80mm |
| Options | 4.5x80mm |
| Length (mm) | 80 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 4.0x70mm (200)
£11.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x70mm |
| Options | 4.0x70mm |
| Length (mm) | 70 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 4.5x40mm (200)
£7.10 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.5x40mm |
| Options | 4.5x40mm |
| Length (mm) | 40 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 4.5x30mm (200)
£5.40 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.5x30mm |
| Options | 4.5x30mm |
| Length (mm) | 30 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 5.0x80mm (200)
£16.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x80mm |
| Options | 5.0x80mm |
| Length (mm) | 80 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 5.0x70mm (200)
£14.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x70mm |
| Options | 5.0x70mm |
| Length (mm) | 70 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 5.0x50mm (200)
£9.80 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x50mm |
| Options | 5.0x50mm |
| Length (mm) | 50 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 4.0x40mm (200)
£5.40 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x40mm |
| Options | 4.0x40mm |
| Length (mm) | 40 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 4.0x35mm (200)
£4.80 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x35mm |
| Options | 4.0x35mm |
| Length (mm) | 35 |
| Box Quantity | 200 |
Reisser Cutter C/S Woodscrew 4.0x30mm (200)
£4.80 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x30mm |
| Options | 4.0x30mm |
| Length (mm) | 30 |
| Box Quantity | 200 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 6.0x80mm (100)
£8.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 6 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 6.0x80mm |
| Length (mm) | 80 |
FIXT Performance Woodscrews ZYP 5.0x60mm Tub (500)
£22.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x60mm |
| Length (mm) | 60 |
