Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x90mm Tub (325)
£24.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x90mm |
| Length (mm) | 90 |
Good & Proper Sanitary Silicone White 300ml
£4.50 inc VAT| Type | Sanitary Silicone Sealant |
|---|---|
| Colour | White |
| Size | 300ml |
Timco Timber Framing & Landscaping Screws 6.7x200mm (50)
£27.95 inc VAT| Type | Landscaping Screw |
|---|---|
| Size | 200mm |
Timco Classic Screw PZ2 CSK – A2 S/S 5.0x50mm (Pack of 10)
£3.30 inc VAT| Type | Stainless Steel Woodscrews |
|---|
Sheradised Annular Ring Shank Nails 40×2.65mm 500g
£4.95 inc VAT| Type | Annular Ring Shank |
|---|---|
| Options | 500g Bag |
