Timco Velocity Premium Screws Pozi 6.0x80mm (200)
£21.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 6 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 6.0x80mm |
| Length (mm) | 80 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x30mm (200)
£5.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x30mm |
| Length (mm) | 30 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.5x80mm (200)
£10.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.5x80mm |
| Length (mm) | 80 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.5x60mm (200)
£9.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4.5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.5x60mm |
| Length (mm) | 60 |
