Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x70mm (200)
£10.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x70mm |
| Length (mm) | 70 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.0x25mm (200)
£3.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x25mm |
| Length (mm) | 25 |
Galvanised Clout Nails Extra Large Head 20×3.00mm x 1kg
£6.50 inc VAT| Type | Clout Nails |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Options | 1kg Bag |
Bright Round Wire Nails 40×2.65mm x 500g
£2.70 inc VAT| Type | Round Wire Nails |
|---|---|
| Material | Steel |
| Finish | Bright |
| Options | 500g Bag |
