Timco Timber Framing & Landscaping Screws 6.7x175mm (50)
£25.95 inc VAT| Type | Landscaping Screw |
|---|---|
| Size | 175mm |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x75mm (200)
£14.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x75mm |
| Length (mm) | 75 |
OB1 Multi Surface Sealant & Adhesive 290ml
£10.95 inc VAT| Colour | Anthracite, Beige, Black, Brown, Clear, Grey, Silver, Terracotta, White |
|---|---|
| Type | Hybrid Sealant & Adhesive |
| Colour | Clear |
| Size | 290ml |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Hex Head Bolt DIN 931 A2-304 St/Steel M8x130mm
£0.60 inc VAT| Type | Hex Head Bolt |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
