Galvanised Round Wire Nails 65×3.35mm x 1kg
£5.50 inc VAT| Type | Round Wire Nails |
|---|---|
| Material | Steel |
| Finish | Galvanised |
| Options | 1kg Bag |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x100mm Tub (300)
£23.50 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x100mm |
| Length (mm) | 100 |
Good & Proper General Purpose Silicone White 300ml
£3.60 inc VAT| Type | Silicone Sealant |
|---|---|
| Colour | White |
| Size | 300ml |
Timco Classic Screw PZ2 CSK – A2 S/S 5.0x70mm (Pack of 7)
£3.60 inc VAT| Type | Stainless Steel Woodscrews |
|---|
